Zabýváme se aplikací speciálních hmot ve stavebnictví, pře­devším pak v oblasti průmyslových podlah a to ve formě technicko-konzultační i dodavatelské činnosti.

Zabýváme se aplikací speciálních hmot ve stavebnictví, pře­devším pak v oblasti průmyslových podlah a to ve formě technicko-konzultační i dodavatelské činnosti.

Zabýváme se aplikací speciálních hmot ve stavebnictví, pře­devším pak v oblasti průmyslových podlah a to ve formě technicko-konzultační i dodavatelské činnosti.

ZUŠLECHŤOVAČE KNOPP

INOVACE CEMENTOVÝCH POTĚRŮ

Každý stavebník, architekt a realizátor podlah zná problémové oblasti výskytu závad: obtížné zpracování, špatné pevnosti, vznik trhlin, nízká pevnost v  tlaku a tahu za ohybu, tvorba vápenného výkvětu atd.

Řadou CONTOPP® vyvinula firma KNOPP® komplexní paletu produktů zlepšující výsledné mechanicko-fyzikální vlastnosti cementových potěrů jako omezení vzniku trhlin, zlepšení zpracovatelnosti, zvýšení pevnosti v tlaku a tahu za ohybu, omezení tvorby vápenného výkvětu, zvýraznění barvy, popř. takové pevnosti, že již nemusíte dodávat armovácí sítě, a dalsí. Součástí těchto přísad je i hydrofobnost, která zajistí hydrofobní efekt cementového potěru.

Významnou výhodou těchto produktů je zlepšení užitných vlastností cementových potěrů při použití stávajících materiálů, což může pomoci k vyřešení nejčastějších problémů vznikajících při relaizaci podlah. Další významnou výhodou je úspora času pro další stavební práce a zajišťění dodržení všech časů výstavby. Produkty firmy KNOPP® jsou bez chloridů a rozpoušťedel. U těchto produktů je výrazně snížena záměsová voda, tudíž aplikace je do zavlhlých konzistencí.

 

CONTOPP® - ZUŠLECHŤOVAČE

  

  • FASERCOMPOUND DUREMIT hydro : přísada do cementových potěrů s vysokou pevností v tlaku a tahu za ohybu (C50, F8), používá se jako náhrada za armovací sítě v potěru (certifikováno). U tohoto produktu je zvýšená pevnost prostřednictvím zušlechtění syntetickými hmotami nejnovější technikou polymerizace. Díky speciálním vláknům je snížené riziko vzniku trhlin. Fasercompound Duremit hydro je speciální přísada zabraňující zpětné vlhkosti, s redukcí smršťování. Zpracovatelnost potěru je zdokonalená díky plastifikátoru, který je obsažen v přísadě. Úspora vody je 30–40%. Použití: K výrobě vysoce jakostních spřažených i plovoucích potěrů s kamenivem o zrnitosti do 8 mm. Pro podlahové vytápění. Pro vlhké místnosti a venkovní plochy.
  • FASERCOMPOUND PRO CZ –1C : přísada do cementových potěrů, která zajistí jeho vyzrání do 20-ti dnů (při tl.potěru 45–50 mm u nevyhřívaných podlah a 65–70 mm u vyhřívaných). Speciální složení zaručuje optimalizované pevnosti posílenými vlákny, ochranu proti zpětné vlhkosti (hydrofóbnost) a zdokonalenou zpracovatelnost díky vestavěnému plastifikátoru. Omezení vzniku trhlin od napětí a smrštění. Úspora vody je 20%. Použití: K výrobě vysoce jakostních plovoucích a spřažených potěrů s kamenivem o zrnitosti do 8 mm. Pro vlhké místnosti a venkovní plochy. K výrobě potěrů s podlahovým vytápěním.
  • EFFLOOR H5 : přísada do cementových potěrů. Díky svému složení snižuje tvorbu vápenného výkvětu (eflorescence) a zvyšuje výraz barvy. Speciální přísada zaručuje hydrofóbnost kapilárního systému, ochranu před zpětnou vlhkostí a zároveň redukci smršťování. Úspora vody je 10–20%. Použití: Pro výrobu barevných plovoucích a spřažených potěrů. Pro vlhké místnosti a venkovní plochy. K výrobě cementových potěrů s podlahovým vytápěním.
  • DUREMIT PB : přísada do cementových potěrů zajistí:  zvýšení pevnosti standardního potěru na pevnost v tlaku C35 a pevnost v tahu za ohybu F5. Přísada zaručuje ochranu před zpětnou vlhkostí (hydrofóbnost) a úsporu vody. Ke kombinaci s CONTOPP urychlovači. Použití: Pro výrobu vysoce namáhaných cementem vázaných užitných potěrů  s urychleným vyzráním. K výrobě cementových potěrů s podlahovým vytápěním.
  • VERGÜTUNG 35 : přísada do cementových potěrů. Speciální složení produktu zajistí: zvýšení jakostní třídy betonu a cementového potěru, zvýšenou pevnost standardního potěru na pevnost v tlaku C40 a pevnost v tahu za ohybu F7, ochranu před zpětnou vlhkostí a úsporu vody. Použití: Pro výrobu vysoce pevných jakostních cementem vázaných užitných potěrů. K výrobě cementových potěrů s podlahovým vytápěním.
  • FASERCOMPOUND GRANIT 6 : přísada do cementových potěrů. Speciální složení zaručuje optimalizované rozložení sil posílenými vlákny (zvýšení pevnosti na základě zušlechtění syntetickými hmotami), ochrana proti zpětné vlhkosti (hydro­fóbnost), redukci smršťování a zdokonalenou zpracovatelnost díky vestavěnému plastifikátoru. Úspora vody je 20–30%. Použití: Pro výrobu vysoce pevných jakostních plovoucích i spřažených potěrů s kamenivem o velikosti zrn do 8 mm. Vhodné pro vlhké místnosti a venkovní plochy. K výrobě cementových potěrů s podlahovým vytápěním.

   

DALŠÍ INFORMACE LZE ZÍSKAT PŘÍMO OD NAŠICH PRODEJCŮ

Manažer prodeje: Ing. Dalibor PETR,  tel.: +420 603 499 631

REFERENČNÍ STAVBY

Laboratorní centrum FT UTB Zlín, Atletická hala Ostrava-Vítkovice, Sportovní hala Lipník nad Bečvou, Sokolovna Osek nad Bečvou, Mubea Prostějov, Hasičská záchranná stanice Tršice, SŽDC Krnov, Obecní úřad Horka nad Moravou, Zdravotní zařízení Colegium Dentalis s.r.o. Olomouc, ZŠ Náměšť na Hané, Přístavba ZŠ Hálkova Olomouc

Zpracovávám...

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.